small team... BIG PROJECTS!

Vakar Vilniuje pliaupiant lietui  naujojo “Kauno- Algirdo kvartalo” vidiniame kieme įrengtoje įspūdingoje vaikų žaidimų aikštelėje galima buvo išvysti ne vieną žinomą veidą. Nepabūgę šlapios dienos, jie susirinko į kvartalo atidarymo šventę ir susipažino su šio projekto ypatybėmis.Surengtoje atvirų durų dienoje po skaidriu lietsargiu slėpėsi žinoma stilistė ir žurnalo redaktorė Agnė Jegelavičiūtė, kieme dūko TV laidų vedėjo Žygio Stakėno šeima, vaikams skirtas pramogas išbandė prodiuserė ir renginių organizatorė Elena Puidokaitė su dukra Saule. Pasak šventės šeimininkės ir “Kauno-Algirdas kvartalas” projekto vystytojos Renatos Polujanskienės, jau visai netrukus šioje Vilniaus centro dalyje pradės bruzdėti naujakuriai, greta įsikurs mažieji verslo biurai, žalioji zona - parkas, o šio rudens pradžioje vilniečius nudžiugins stilingo ir aukštos kokybės garstronominio turgaus “Uptown Bazaar” atidarymas.

 

“Mūsų vienas svarbiausių tikslų buvo sukurti kuo daugiau komforto čia gyvensiančioms šeimoms. Pati esu mama ir žinau, ką reiškia vaikų auginimas, todėl jų saugumui ir užimtumui skyrėme ypatingą dėmesį”, - pristatydama įspūdingo dydžio žaidimų aikštelę, akcentavo projekto vadovė.  Uždaru, jaukiu ir profesionaliai saugomu kiemu bei architektų apgalvota žaidimų aikštele vaikams ir sporto vieta jų tėvams džiaugėsi susirinkę svečiai bei būsimi gyventojai. “Tokios žaidimų aikštelės stebina ir suaugusius. Neįtikėtinas kontrastas nuo tų, kurias pamename iš sovietmečio”, - komplimentų naujai vietai negailėjo Žygis Stakėnas. 

R. Polujanskienės nuomone, vis daugiau šeimų, vengdami laiką gaišinančios logistikos iš užmiesčio, renkasi gyvenimą centre. “Esu įsitikinus, kad tai racionalus ir geras sprendimas, nes nieko nėra svarbiau už šeimai skirtą kokybišką laiką, jo nešvaistant automobilių spūstyse. Ką jau kalbėt apie susiekimo centre dviračiu privalumus ir malonumą”, - šypsojosi  nekilnojamojo turto vystymo įmonės “Prodo” direktorė.

Jau visai netrukus savo duris atversiančio projekto “Kauno- Algirdo kvartalas” vieta yra netoli pačios Vilniaus širdies. Tai užtikrina puikų susiekimą su švietimo įstaigomis, parduotuvėmis bei parkaisModernų daugiabučių namų kompleksą sudaro  9 korpusai: keturių, šešių, septynių ir vienuolikos aukštų. Projektą sudaro 298 butai; komercinės bei biuro patalpos.  Statytojai parengė net 336 požeminio parkingo vietas. Projekto pabaiga – 2017 metų  rugsėjis. 

Daugiau informacijos apie kvartalą : http://www.kaunoalgirdo.lt, apie nekilnojamojo turto vystymo įmonę UAB”Prodo”: http://www.prodo.lt/apie.html

 

 

Siųsti žinutę

Required *